20

október, 2021

21

október, 2021

Kariérne dni na UKF v Nitre

Zadarmo

Kariérové poradenstvo vo virtuálnom priestore s Profesiou.sk
Streda 20.10.2021, 9:00 – 10:00.
Online workshop

Myslíte si, že ešte stále máte dosť času rozmýšľať na tým ako sa uplatníte po skončení štúdia? Alebo už máte nejaké skúsenosti? Pre vás všetkých sme pripravili zážitok z virtuálneho poradenstva s profesionálnymi konzultantmi jednej z najlepších HR agentúr na Slovensku. V rámci virtuálnej miestnosti budete mat možnosť navštíviť 5 „stanovísk“ s témami:

– Ako na dobrý životopis
– Zručnosti budúcnosti
– Prvé stretnutie s budúcim šéfom
– Poradenstvo pre študentov so znevýhodnením
– Ako sa pripraviť na pracovný pohovor

Medzi stanoviskami môžete plynule prechádzať aj počas prezentácií. Budete mať šancu vybrať si dve témy po 30 minút , s ktorými sa oboznámite od začiatku do konca alebo jednoducho môžete stráviť na jednom mieste menej ako 30 minút a „ochutnať“ zo všetkých tém. Prihlásiť sa môžete tu!

Trendy v zamestnávaní absolventov pedagogických študijných programov.
Streda 20.10.2021, 10:30 – 11:30. Prezenčný workshop
Miestnosť S-7, Študentské centrum UKF v Nitre, Drážovská 4 (max. 20 participantov)

Študujete pedagogický odbor a kladiete si otázku, aká je šanca nájsť si dobré zamestnanie ? Práve pre vás si konzultanti Profesie a.sk pripravili praktické rady, čo treba urobiť, aby ste po skončení pedagogickej aprobácie boli úspešní a našli si zaujímavú prácu. Prihlásiť sa môžete tu!

Zoznámte sa s koučingom
Streda, 20.10.2021, 11:30-12:30. Prezenčný workshop
Miestnosť S-7, Študentské centrum UKF v Nitre, Drážovská 4 (max. 20 participantov)

Zdá sa vám, že ste nerozhodní, nedokážete si stanoviť svoje ciele a ťažko ich dosahujete? Práve pre vás pripravili profesionálni kouči zo Slovenskej Asociácie Koučov (SAKO) workshop, kde sa dozviete:

– Ako vyzerá koučovací rozhovor, v čom je iný, v čom sa líši od obyčajného rozhovor
– Ako koučovací prístup uľahčuje nastavovať zmysluplné ciele
– Čo je dôležité aby ste svoje ciele dosahovali
– Ako sa správne rozhodnúť a podľa čoho budete vedieť, že ste sa správne rozhodli…
Prihlásiť sa môžete tu!

„Ochutnávka“ koučingu
Streda, 20.10.2021, 13:00 – 15:00.Individuálny rozhovor s profesionálnym koučom.
Miestnosť S-3, Študentské centrum UKF v Nitre

Zaujala vás téma koučingu a možno by ste sa jej chceli venovať aj v budúcnosti? Práve pre vás pripravili kouči zo SAKO „ochutnávku koučingu“, v rámci ktorej budete možnosť vyskúšať si naživo koučovací rozhovor. Prihlásiť sa môžete tu!

Slovak Business Agency na cestách
Štvrtok 21.10.2021, 9:00 – 9:45 Prezenčný workshop
Miestnosť S -7, Študentské centrum UKF v Nitre, Drážovská 4 (max. 20 participantov)

Snívate o práci „bez šéfa“, ktorú budete môcť robiť z domu? Alebo už máte pripravené podnikateľské zámery a neviete ako ich uviesť do praxe? Práve pre vás je pripravená prezentácia profesionálov z renomovanej organizácie Národné podnikateľské centrum v Nitre, ktorí dokážu odpovedať na všetky vaše otázky a sú ochotní podeliť sa so svojimi bohatými skúsenosťami z oblasti strategického plánovania, financií, marketingu, práva, obchodných zručností a komunikácie. Prihlásiť sa môžete tu!

Individuálne a skupinové poradenstvo v oblasti podnikania
Štvrtok 21.10.2021, 10:00 – 12:00. Individuálne poradenstvo Miestnosť S-3 , Študentské centrum UKF v Nitre, Drážovská 4

Chceli by ste sa poradiť o vašich zámeroch a si podrobnejšie prejsť vaše plány? Potom neváhajte a prihláste sa na tento workshop. Budeme venovať vašim jednotlivým nápadom, použitiu modelu Business model Canvas, prieskumu trhu, cenotvorbe, testu uskutočniteľnosti jednotlivých nápadov. Získajte zdarma informácie, za ktoré by ste inak museli platiť. Prihlásiť sa môžete tu!

Poznáš sa? Diskusný klub v oblasti kariérového poradenstva
Štvrtok 21.10.2021, 10:00 – 12:00. Prezenčný workshop

Miestnosť S-7, Študentské centrum UKF v Nitre, Drážovská 4

Máte pocit, že sa dobre nepoznáte, často váhate a nie vždy sa viete správne rozhodnúť ako ďalej? Práve pre vás je určený tento diskusný klub, ktorý zabezpečujú skúsené kariérové poradkyne
z Ústavu aplikovanej psychológie FSVaZ UKF v Nitre. Kariérové poradenstvo tvorí komplex služieb, ktoré vám pomôžu pri výbere ďalšieho štúdia a povolania. Pomôžu vám zároveň dosiahnuť vyššiu mieru sebauvedomenia v oblasti vašich záujmov, hodnôt, osobnosti, a schopností. Príďte a určite sa na tomto workshope dozviete o sebe niečo nové, čo vás posunie dopredu. Prihlásiť sa môžete tu!

Dobrovoľníctvo a jeho prekvapivé výhody
Štvrtok 21.10.2021, 13:00-14:00. Prezenčný workshop
Miestnosť S-7 , Študentské centrum UKF v Nitre, Drážovská 4 (max. 20 participantov)

Viete o tom, že dobrovoľníctvo je tiež jednou z foriem vzdelávania? Vzdelávať sa dá rôznymi spôsobmi. Najpravdepodobnejšie si pod týmto pojmom predstavíte povinnú školskú dochádzku, kurzy, školenia, prednášky… . No medzi nami, nie je to občas nuda? My poznáme omnoho zábavnejší spôsob vzdelávania a tým je práve dobrovoľníctvo! Prihláste sa na náš worshop a dozviete sa o ňom viac. O svoje skúsenosti sa s vami podelia koordinátorky Dobrovoľníckeho centra v Nitre. Prihlásiť sa môžete tu!